אודותיי


"שליחותי עלי אדמות להושיט יד ולפתוח לב לכל אשה בעולם"

 

שמי אראלה למדן, בת קיבוץ וחברת קיבוץ נגבה - נשואה לדרורי למדן. אם לחמישה וסבתא ל- 12 נכדים ונכדות.

הוריי גוטה ודוד זלשינסקי – מתנת חיי, ממייסדי קיבוץ נגבה - עטפו אותי בחום ובאהבה ונתנו לי את החופש והמרחב לפרוש כנפיים ולעוף. הקיבוץ היה עבורי חיבור שלם בין חיי הפרט והכלל.

בורכתי באישי והאהוב דרורי, איתו נבנים חיי כמסע מרתק ומאתגר. בורכתי בחמשת ילדי היקרים כל כך, דרכם אני לומדת על עצמי, והם מקור להשראה יופי ואהבה, שמחה ובטחון, ואתגר אינסופי כאם וכסבתא. בורכתי בנכדים מופלאים המחוללים מעין של שמחה אינסופי.

בורכתי בעצמי, בסקרנות עצומה לחיים, לאנשים, למקומות, למצוא מרחבים בתחומי החינוך וההוראה, כמנהלת בית ספר, מרצה, חוקרת ומנהלת במיכללה האקדמית לחינוך אחוה.

שנים של ניסיון ועשייה

כיום הנני ד"ר סוציולוגית חינוכית (PCIL), מתמחה באימון אישי coaching בכלי טיפול NLP, מאמנת נשים בפרשת דרכים, במציאת איזון בין הורות וקריירה. אני מתמקדת באימון סבים וסבתות לשילוב בין עזרה לנכדים לבין בילוי בלימודים, עם חברים ובטיולים. 

מאחורי ארבעה עשורים של ייעוץ, מחקר והוראה בחינוך, בפדגוגיה ובניהול במכללה האקדמית לחינוך אחוה. כיום גימלאית של המכללה ומנחה במכללה להורות משמעותית באשדוד.

במסגרת פעילותי אני פועלת לקדם את מעמד האשה, בלימודי מגדר, נשיות וגבריות, אמהות ואבהות, הנחיית סדנאות נשים להתחדשות וצמיחה. בשנים האחרונות אני מעבירה מגוון רחב של הרצאות, סדנאות, ייעוץ, אימון וטיפול כפי שתוכלו להתרשם באתר.

אודות אראלה למדן