מיטב ממליצים

הנה מעט ממה שכותבים עלי ואלי:


 

היי אראלה

הגעתי אלייך (דרך האינטרנט) אחרי שחיפשתי שנים בנבכי נשמתי ובסביבתי איך אוכל לתקן דפוסי התנהגות בתוכי אשר מזיקים לי במהלך היום יום.

אז בהתחלה נפגשתי עם פסיכולוג, לאחר מכן ניסיתי לעשות קאוצ׳ינג (אימון אישי), אפילו עשיתי הילינג ורייקי בתוספת פרחי באך בשימוש קבוע!!!

לבסוף הגעתי אלייך! היה שווה לעבור את כל הדרך הזאת ובסופה להכיר ולראות אור אמיתי, דרך נכונה, שיטת טיפול כלכך אמיתית וטובה שגרמה לי לטרנספר עצום בחיי !!!

אספר בקצרה שהטיפול התמקד בבעייה מאוד ספציפית שממנה נבעו המון בעיות אחרות. את ידעת בדיוק איפה לגעת, איזה שאלות לשאול וביחד הגענו לתשובות, לימדת אותי להיות יצירתית ולהמציא פתרונות.

דרך העברת המידע שלך, האדיבות שלך, הנועם והרוגע השרה בי נכונות עצומה להתמודד ולהתייחס בקנאות למה שאת אומרת לי.

כל מפגש היה חוויה מעצימה שלא פסק מלהדהד עד למפגש שאחריו

אני עדיין לא מבינה איך היישום של כל הלמידה הזאת פשוט עבד

איך ה״מוסיקה״ שהשמעת לי הייתה כל כך נעימה ורגועה עד שפשוט כל פעם שאני נקלעת לסיטואציה לא מתאימה בחיי אני מדמיינת את דמותך ואת הדרך בה את מדברת איתי ומיד אני מתעשתת ונרגעת.

לדעתי הדרך עוד ארוכה והטיפול לימד אותי שפה חדשה ונכונה יותר לחיים

עכשיו מוטל עליי להכניסה לאוטומט, ולהשתמש בכלים הנהדרים שנתת לי.

אראלו׳ש יקרה

את תמיד תהיי חלק מחיי

את גרמת לי להיות ליאת טובה יותר לליאת, אמא טובה יותר לילדיי, אשה רגועה ומבינה יותר לבעלי היקר.

ויש עוד הרבה דברים לומר

 

במילה אחת גדולה

תודה❤️

ליאת בר און :0524204488


 

אוגוסט 2014–08–25

"לפני כשנתיים פניתי לאראלה שאיתה היתה לי חוויה חיובית מהקורס המשותף בבאר שבע. בקשתי עזרה. הערכתי שכמה שיחות עם אראלה עשויות לסייע לי להתרומם קצת, לא ציפיתי ליותר. פניתי כי זכרתי את השיחות הנעימות והמועילות לי ולנו בזמן הנסיעות לבאר שבע וחזרה. אמרתי לעצמי שאשתדל להיות פתוח. בתוכי הייתי ספקן לגבי אם יקרה משהו.

 

 

היו לנו מספר פגישות ולפתע הרגשתי וידעתי בכל גופי וגם במוחי שאני יכול להיות שמח. ומתוך ההפתעה שאני יכול להיות שמח הציפה אותי שמחה ושלווה בטוחה מן הבהונות ועד שורשי השערות. כמו נפל קיר ענק ונפתח אופק שלא היה במציאות חיי.

 

היתה בי תחושת הצלחה ענקית, שכן אמרתי לעצמי, אם לאחר כל כך הרבה שנים של מאמצים וכישלונות שיצקו בטון על האג'נדה שאיני יכול להיות שמח, והנה אני יכול, זה אומר שאני יכול גם לאהוב את יואב. אני יכול לתת לו לחיות ללא ביקורת בלתי פוסקת ובלתי נשלטת. עברו כשנתיים, אני מתיחס לעצמי ביותר חמלה, אני פחות שוגה ופחות טועה, ואני מסכים שלא לנצח, שלא להציע לבנותיי כיצד לחנך את נכדי ונהנה לשמוע שהן מזהות שלעיתים אני אפילו מחייך".

 

 

יואב צ'יזיק קידר, קיבוץ נגבה: 08-6774835

 

____________________________________________________________________________________

"במהלך 2010 עברתי אימון אישי אצל אראלה. בתחילת האימון הייתי מאד ספקן בנוגע לתהליך ולתוצאות, אך לאחר מספר מפגשים ניתן היה להרגיש ניצנים של שינוי בדינמיקה בעבודתי, ובבית עם בת זוגי. כיום במבט לאחר אני בטוח שכל אדם שיחליט לעשות שינוי משמעותי בחייו, הבחירה באראלה תזניק אותו קדימה ותניב את התוצאות הרצויות - אראלה מאמנת מיקצועית, קשובה, איכפתית וממוקדת".

 

יעקב משיח: 0524483125   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

_____________________________________________________________________________________________

"קבלתי סדרה אימונית מדר' אראלה למדן במהלך 2013. אימון זה גרם לי להמון תובנות לגבי עצמי, שלא היו ברורות לי קודם. למדתי להתבונן פנימה ולבחור בבחירות אישיות מתאימות לי. אראלה מאמנת מיקצועית וחמה, זאת הרגשתי כבר מהמפגש הראשון. מאמנת איכפתית, ממוקדת קשובה ומאוד יצירתית".

 

נדב לאוב: 054-5831327

______________________________________________________________________________________________

5.8.14

 

"לכל המעוניין,

אראלה טיפלה בי כמאמנת אישית במשך כשנתיים. טיפולה של אראלה היה מסור ומקצועי במיוחד והביא אותי להאמין ביכולות שלי. בזכות טיפולה הגשמתי חלום ונסעתי ללימודים ביפן למשך שנה וכיום אני לומדת פיתוח משחקי מחשב באוניברסיטה הפתוחה. ברצוני לציין את היחס המסור והחם לו זכיתי במהלך הטיפול המיוחד. אין לי ספק שבזכות טיפולה של אראלה היו לי הכוחות להגשים את החלום ולהמשיך ללמוד". 

 

 

. י .

 

_______________________________________________________________________________________________

 

5.8.14

 

"קבלתי אצל ד"ר אראלה למדן סדרת אימונים ב- 2013. בעזרת האימונים הצלחתי להשיג באופן בולט את המטרות שהצבתי לעצמי. אראלה היתה עבורי מאמנת מיקצועית, אכפתית, חמה, מכילה ומובילה. הכלים בהם השתמשה פתחו בפני תובנות רבות ומעשירות. אני ממליץ בחום על אראלה כמאמנת אוהבת אנשים, אנרגטית, אמינה ודיסקרטית, חרוצה, יצירתית ובעלת יכולת אמפטיה עמוקה".

 

 

 

יואב קידר, קיבוץ נגבה: 08-6774835

_______________________________________________________________________________________________

 

 

"לד"ר אראלה למדן שלום רב,

 

ברצוני להודות לך מעומק הלב בשמי ובשם ד"ר מיכל פינקלשטיין, מארגנת יום העיון, על הרצאתך המאלפת: " משתיקה לזעקה לדיבור- שלושה דורות של אימהות בקיבוץ", במסגרת יום העיון, 19 למאי 2008, במרכז "לחקר רווחת הילד והתפתחותו".

 

 

 

הרצאתך על ממצאי המחקר שלך ביטאה קול ייחודי ששילב את תיאור הנסיון האישי שלך, עם הבנות תיאורטיות בנושא חשוב ומרתק ועוררה בקרב הקהל הדים לקשת רחבה של ניואנסים רגשיים משמעותיים. בברכת תודה חמה".

 

 

 

פרופ' זהבה סולומון - ראש המרכז לחקר רווחת הילד והתפתחותו - עבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב.

 


"לך ד"ר למדן היקרה אני רוצה לומר תודה - 

נתרמתי רבות משיעורייך. פתחת בפני עולם ומלואו שהיה סמוי מן העין. אני יוצאת עם ארגז כלים מלא לעבודה בשטח, הערכתי העמוקה על מה ממך".

 

 

אתי חביב – גננות פרטיות תשס"ז

 


 "לד"ר למדן,

רציתי להודות על קורס מיוחד, קורס שתרם רבות לחיזוק הדימוי העצמי שלי, שהרי את עבורי דוגמה חיה להגשמת כישורים ואיכיות אנושיות מדהימות".

 

 

ציוני אביבה – גננות פרטיות תשס"ז

 


 "לאראלה היקרה,

יש בי כל כך הרבה הערכה, כבוד, הערצה ואהבה כלפייך. אהבתי מאד את האישיות שלך. את החופש, את הכבוד, העוצמה והבטחון שאת מביאה מעצמך ומשרה כלפי הסובבים אותך, ומצמיחה את הסובבים אותך.

למדתי ממך המון, ובהנאה שלמה מכל רגע במחיצתך. כל פעם אני חושבת איזה מזל נפל בחלקי ללמוד מאישיות כמוך - אראלה למדן זה שם שחרות אצלי עמוק עמור בפנים".

 

 

סמדר מושקא - המכללה לחינוך אחוה

 


"אראלה יקרה,

ניחנת בכשרון מיוחד, המלווה בנועם בלתי רגיל, להיות שותפה מלאה וקשובה לתחושות, לרצונות של כל אחת ואחת מאתנו. כך הצלחת לרומם את רוחינו ולהעניק לנו תחושה של איכפתיות אמיתית.

אישיותך הכל כך מאפשרת, היותך מיקצועית מאד איפשרו לנו להחשף בדרך מרתקת, בדרכך האחרת הענקת לנו פתיחות של חשיבה. היית לנו אראלה מורה מושלמת המעוררת השראה".

 

 

קבוצה מס' 3, בית לספר להורות משמעותית - אשדוד, תשס"ט

 

____________________________________________________________________________________

"אראלה יקרה

לא היה לי קל לכתוב את החוויות האישיות שלי, בעיקר את אלה הקשורות למשפחתי. גם כשעיני התמלאו דמעות לא הפסקתי לכתוב. אני שמחה הגיעה הזדמנות פז לכתוב את שליבי חש.

אני מודה לך על הידע הרב, על הכוח והבטחון שהענקת לי בסדנאות מגדר".

 

 

אלה נובוסלסקי גננות פרטיות - מכללת אחוה, תשס"ח

 


 

 

"אראלה יקרה,

 

 

 

ציפיתי לשיעורייך בכליון עיינים כל שבוע. הפורום הנשי שהתאסף בשיעורייך ריגש אותי כל פעם מחדש, והפיח בי אנרגיות חיים והתלהבות משיעורייך. תודה לך על תמיכה וליווי בסובלנות מעשירה ומרגשת. המשיכי בדרכך השופעת ידע והמעצימה".

 

רותי צור - קיבוץ דורות, תשס"ז


"לד"ר למדן

הקורס תרם רבות לחיזוק הדימוי העצמי שלי. את עבורי דוגמא חיה להגשמת כישורים ואיכויות אנושיות מדהימות".

 

 

ציוני אביבה גננות פרטיות - מכללת אחוה, תשס"ז

 

____________________________________________________________________________________

 

 

"הקורס הועבר ברמה מיקצועית ועינינית, ונתן לי יכולת התבוננות רחבה ועמוקה בנושאי מגדר.

 

בעקבות הקורס הבנתי את העוצמה והכוח הטמונים בנו הנשים. הבנתי כי ביכולתי לקדם את הנושא, לטובת עצמי ולטובת נשים רבות בארץ ובעולם".

 

 

אתי אביטן - קבוצה מס' 2, מכללה להורות משמעותית - אשדוד, תשס"ט.

 


 

 

"לאראלה למדן היקרה,

 

ברצוני להודות לך מעומק הלב על הקורס מיוחד: "מגדר והורות".

חששתי מהנושא, כי פחדתי להפר את האיזון הקיים בחיי. נתרמתי רבות משיעורייך, היית מאד רגישה לכל אחת ואחת, הובלת אותי למודעות וחשיבה בנושא.

מצאתי את עצמי מקשרת לחיי במשך היום מה ששיקפת לנו בשיעורים- היית מאד ברורה, ממקדת, מחדדת, מאפשרת, ומקבלת בצורה אמיתית ונעימה.

אני תקוה להעביר הלאה למשפחתי ולסביבתי את התובנה שקבלתי בנושא מגדר. בעיקר את המשפט: "שיוויון הזדמנויות לשני המינים" - תודה רבה רבה".

 

 

שוש אלישע - קבוצה מס' 2, מכללה להורות משמעותית - אשדוד, תשס"ט

 


"לד"ר למדן,

נושא המגדר לא היה חדש עבורי. למדתי בעבר קורסים בנידון במסגרות לימוד שונות, אך הפעם החוויה האישית והרגשות שהתלוו לכך היו שונים. נדמה לי שהרבה בזכותך: הרגשתי בחיבור האמיתי שלך לנושא, ההתלהבות שלך והרצון לשנות באמת סחפו גם אותי.

בחיי המשפחה שלנו אנו מקפידים על מתן הזדמנויות שוות ואפילו, כדי להמחיש, אתייחס לחלוקת התפקידים בבית שאינה תלוי מגדר. כל ילד מארבעת ילדינו חייב בתפקיד. בחלוקה של התפקידים כלל לא לקחנו בחשבון את מין הילד כמו למשל הדחת הכלים ועוד. אצלנו בבית הבנים אחראים, לרוב, על בישולי הבית - כלומר ברצוני לומר שבהוויית ביתנו אנו חושבים "מגדרית".

במהלך הקורס בכל יום ג' בן זוגי וילדי חיכו לשמוע מה יהיה נושא היום במגדר, כי בכל פעם חזרתי עם תובנה, הערה, מחשבה ושיתפתי אותם בכך, למשל הנושא שעסקנו בו, ציפי ואני,בעבודתנו - נשים וקריירה - שיתפתי אותם בממצאי המאמר ובקשיים, שיש לאישה קרייריסטית למול או יחד עם הסיפוק האישי הנלווה לכך.

לי ברור, שמתוך בחירה וויתרתי על קריירה כמהות חיים עיקרית ובחרתי לשלב אמהות, משפחה וקריירה יחד. פעמים רבות מצאתי את עצמי אומרת, שהיום אני מבינה, שמי שבוחרת רק בהתפתחות קריירה, קל לה יותר, כי היא עשתה את הבחירה החד צדדית ולא צריכה לנוע בין הציר של אמהות וקריירה.

 

 

היום, ברור לי כיועצת חינוכית, שאשלב את נושא המגדר בתוכנית הייעוצית בדרך כזו או אחרת. יש למערכת החינוכית מקום מרכזי ומשמעותי בהפנמת הנושא. אני באמת ובתמים מאמינה, שכל אחד ואחת חייבים להיחשף לתכנים האלו, כדי שביחד נוכל ליצור חברה השואפת לשיוויון הזדמנויות".

 

 

 

נטלי זיתוני - קבוצה מס' 2, מכללה להורות - אשדוד, תשס"ט

 


 

 

"וכך באמצע החיים זימן לי הקורס יכולת הסתכלות שונה על הרבה מאד מהבחירות שעשיתי בחיי.

 

הקורס זימן לי חזרה חווייתית לילדות, כאשר התמקדתי בסיפורי ילדים ואגדות ילדים, הנה מכאן זה מתחיל, סיפורי האגדות דואגות למצב אותנו הנשים במקום חלש ופגיע, עד לבואו של המושיע, האביר על הסוס הלבן במקרה הטוב, או האישה המכשפה המניפולטיבית במקרה הרע. כך גדלנו על אגדות שלגיה, היפיפייה הנרדמת וכיפה אדומה - הבנו כנשים עלינו להיות יפות, די פאסיביות, ורצוי חייכניות וטובות – סוג של מרצות.

איפה היוזמה, החדשנות, החשיבה העצמאות? עם השנים הבנתי שיש דבר כזה גם אצל נשים - הזמנים השתנו, החשיבה והנה גם הצורך בספרות חדשה בשירה אחרת ומנגינות בסולם אחר.

ואכן הקורס הפגיש אותי עם יצירות כמו "אבא עושה בושות", "כיפה אדומה המודרנית", וחידד את המודעות ליצירת בסיס איתן נשי/אישי, היכולת של נשים לפרוץ קדימה, בתחומי קריירה ופוליטיקה, מתחילה אי שם בילדות, בחינוך ובמסרים שהחברה מעבירה להן.

יחד עם זאת הדרך אינה קלה, המכשולים רבים ומספר הנשים שאכן רוצות לטפס ולהגיע לראש הפירמידה עדיין מועט מידי, המסלול למעלה מלווה בהטרדות, אפלייה בשכר ובתנאים ובתפיסה מגדרית מקבעת. אכן הדרך ארוכה, החוויה מוטלת בספק, וההוויה עוד רחוקה מלהיות משביעת רצון.

 

 

קורס זה היווה עבורי הזדמנות נפלאה להביט אחורנית אל מסלול חיי, ולבדוק מחדש את הבחירות שעשיתי. ועל כך התודה".

 

 

 

חיה מלוקה - קבוצה מס' 2, המרכז להורות משמעותית - אשדוד

 


 

 

"לאראלה, המורה לחיים שלי,

 

אם יש מישהי שבזכותה הגעתי למקום בו אני נמצאת - זו את, שתמכת ועודדת ובעיקר עזרת ונתת חום ואהבה גם כשהדפקתי על דלתות ביתך בערבים בבקשת עזרה בלימודים, ואת מטופלת בילדים קטנים, תמיד חייכת ופתחת את הדלת.

האמונה שלך והמגע האנושי והחם, עשה את כל מה שהיה חסר לי, וכשאני היום מחנכת מאות ילדים בצעדיהם הראשונים, אני זוכרת כי החשוב מכל הוא המגע האנושי והחיוך.

אנחנו מטוות את הרציונל החינוכי ומאמינות בקשר האישי כבסיס להתפתחותו הרגשית, חברתית ואישית של התלמיד תוך מענה לצרכיו ובמטרה לקדם הישגיו. אין לי ספק כי את הרעיונות החינוכיים שאבתי ממך!

השנה סיימתי את התואר השני בהתמחות של חינוך מיוחד, בשלוחה הישראלית של אונ' "דרבי". בעבודת התזה שעסקה בהתמודדות משפחות של ילדים בעלי הפרעת קשב וריכוז קיבלתי את הציון A והייתי מאוד שמחה שעמדתי במטלה שהצבתי לעצמי".

 

 

יונת תלמידתך 2009.

 

 

ממליצים על אראלה למדן